Liigu sisuni

Narva

Sissepääs ja teenused

 

1. Kuidas kohale saada?  

Asukoht: Paul Kerese tn 14, Narva  

Ühistransport: lähim kaugliinibusside peatus on Fama, sealt umbes 500 meetrit mööda Energia tänavat tulles jõuate õppekeskuse taha (sisse saab maja teiselt poolt). Raudtee- ja bussijaamast on keskusesse 1,5 kilomeetrit, liikuda tasub mööda Puškini tänavat, mis viib jaamast otse Kerese tänavani. 

Üldkontakt 

2. Kuidas pääseda territooriumile?  

Narva õppekeskuse territoorium ei ole piiratud ja majja pääseb lippude juures asuvast peauksest. Sõltuvalt koolituse/tegevuse kestusest on võimalik keskuses liikuda ilma ligipääsukaardita (nt ühepäevane koolitus ilma majutuseta), saada külaliskaart koolitusruumide kasutamiseks (nt ühepäevane koolitus, mille puhul on oluline piiratud ligipääs) või saada külaliskaart, millega pääseb nii majutusruumi kui ka koolitusruumidesse. Kui soovite saada külaliskaarti, võtke ühendust Narva õppekeskuse administraatori Liina Tumanoviga (..., 5770 2834).  

 • Tööajal on välisuks avatud ja saate pöörduda valvelauda, kus saate vastavalt kokkuleppele kas majutumiseks või liikumiseks külaliskaardi või teid juhatatakse vajalikku ruumi.  
 • Töövälisel ajal on majas mehitatud valve, kes tuleb ust avama, palun oodake. Turvatöötaja annab teile õppekeskusesse pääsemiseks külaliskaardi vastavalt varasemale kokkuleppele.  

  NB! Külaliskaart tuleb õppekeskusest lahkudes kindlasti tagastada. 
 • Teil on võimalik 2 tundi tasuta parkida külaliste parklas, mis on keskuse territooriumil vastavalt ka tähistatud (ärge unustage parkimiskella!). Pikemaks parkimiseks tuleb oma auto number edastada valvelaua töötajale või lisada oma auto number majutuskaardile. 

3. Kust saab süüa ja juua, sh kohvi?  

Narva õppekeskuse läheduses on mitmeid söögikohti ja kauplusi. Ühiselamu igal korrusel on täisvarustuses köök, mida saavad kasutada majutujad. 

 • Veeautomaat 1. korrusel õppeklasside alal (topsid on olemas). 
 • Tasuline kohviautomaat 1. korrusel õppeklasside alal (topsid on olemas). 

4. Kuidas öömaja saada?  

Kui soovite teada saada, kas meie ühiselamus on vabu kohti, tuleb vähemalt kolm tööpäeva enne saabumist (reedel kuni kella 14.30-ni) kirjutada aadressile .... Tööasjus Narva tulnud Sisekaitseakadeemia töötajale (sh külalisõppejõule) on vabade kohtade olemasolul majutus ühiselamus tasuta.

5. Lisahüved  

 • Ujula  1. korrusel
 • Jõusaal 0. korrusel (avatud 07.00-22.00 kõikidele majas ööbijatele) 
 • Puhkeruum koos sauna ja mullivanniga 1. korrusel (avatud kõikidele majas ööbijatele) 
 • Raamatukogu fuajees (mõningase erialase kirjanduse ja enamjaolt ilukirjandusega varustatud ja avatud põhimõttel toimivad raamaturiiulid) 
 • Simulatsiooniklass pakub võimalust visualiseerida erinevaid sündmuskohti ja sündmusi ning kasutada neid nii õppetöös kui ka õppustel. NB! Klassi kasutamiseks on vajalik varasem kokkulepe, kuna vastavalt vajadusele tuleb kohale tuua arvutid (kontakt: Kristjan Sepp, ..., 5621 5008).