Liigu sisuni

Narva

Klassiruum

Narva õppeklass

Klassiruumis on: 

  • interneti- ja HDMI-kaabel sülearvuti jaoks 

  • WiFi parool 

  • nutiekraan 

Osas klassiruumides on olemas ka silmkaamera. Selleks, et valida klassiruum, kus saab kasutada kaamerat, palume ühendust võtta õppekeskuse juhiga meiliaadressil ... 

Narva õppekeskuse klassiruumides ei ole lauaarvuteid. Kui te enda sülearvutit kasutada ei saa, tuleb õppetööks vajalik arvuti klassiruumi tellida. Selleks palume vähemalt 2 nädalat varem saata kiri õppekeskuse juhile meiliaadressil ... 

Kaablid  

Kui soovite õppetöö läbiviimiseks kasutada isiklikku või tööalast sülearvutit, siis selleks on laua peal olemas HDMI- ja internetikaabel. Apple’i arvuti jaoks klassis üleminekut ei ole, see peab teil endal kaasas olema. Seinal on WiFi parool. 

Nutiekraan 

Õppeklassis on nutiekraan, mille peate tunni alguses sisse lülitama (alt vasakult nupust) ja tunni lõppedes ka välja lülitama (sama nupp). Ekraanile saate kirjutada nii sõrmega kui ka spetsiaalse pliiatsiga (asub sahtlis ekraani all paremal nurgas).   

Kui sülearvuti on sisse lülitatud, kuvatakse nutiekraanile automaatselt arvutis olev pilt. Kui soovite, et pilt oleks mõlemal ekraanil sama, vajutage klaviatuuril “Win+P” ning valige “Duplicate”, kui soovite, et ekraanidel oleks erinev pilt, valige “Extend”.  

Kui olete ekraanile märkmeid teinud, küsitakse teilt ekraani sulgemisel, kas soovite info salvestada. Salvestada saate infot ainult mälupulgale, mis peab teil endal kaasas olema. Kui salvestamise soovi ei ole, valige “End session” ja ekraan läheb kinni.  

Silmkaamera 

Silmkaamerat läheb teil vaja hajaõppe läbiviimiseks: enamik õppureid on koos teiega klassiruumis, aga osa neist osalevad tunnis videosilla vahendusel.   

Andmebaasid 

Ametite siseveebidesse Narva õppehoones ei pääse.  

NB! Kui te koostöös õppuritega tehnilistest probleemidest klassis jagu ei saa, pöörduge SMIT-i poole

NB! Enne, kui te klassist lahkute, lülitage palun välja nutiekraan ja kustutage tuled.