Liigu sisuni

Teams

Teamsi kasutamine

Sisekaitseakadeemias on kasutusel Microsofti tarkvarad. Üks nendest on Microsoft Teams, mida kasutame distantsilt tundide läbiviimiseks, aga ka koosolekute pidamisel. Teamsile on juurdepääs ka kõikidel akadeemia õppuritel.  

 

Mida teha siis, kui te pole varem Teamsi kasutanud? 

  1. Teamsi allalaadimiseks minge Microsofti lehele ja laadige alla töölaua rakendus. Rakendust saate kasutada ainult sisselogimisega. Sisselogimiseks võite kasutada õppejõu kontot (..., parooli saate küsida meie õppekorraldajatelt), enda isiklikku Microsofti kontot või töömeili (juhul, kui teie tööandja võimaldab Microsofti teenuste, sh Teamsi kasutamist).  

  1. Teamsi koosoleku kutse saate enda kodu- või tööarvutis luua ka siis, kui teil Teamsi kontot ei ole (vt lähemalt järgmisest alapeatükist). Sellisel juhul saate kõiki Teamsi võimalusi kasutada ainult Google Chrome’i ja Microsoft Edge’i veebibrauserites. Näiteks Mozilla Firefoxi kaudu on piiratud ekraani jagamine, videopildi näitamine jt funktsioonid. Täpsemate piirangutega saate tutvuda siin.  

 

Teamsi koosoleku kutse saate luua enne oma tundi kodus, tööl olles või ka klassiruumis kohapeal. Kui soovite oma tunni läbi viia Sisekaitseakadeemias, samal ajal kui õppurid on oma töökohal või kodus, tutvuge kindlasti Tallinna, Paikuse, Väike-Maarja või Narva õppekeskuse klassiruumi kirjeldusega.