Liigu sisuni

Üldinfo

Kaugõppe tunnis olete nii teie kui ka õppurid eraldatud ruumides (nt kõik osapooled on oma kodus).  

Kaugõpet on teil võimalik läbi viia Sisekaitseakadeemia klassis, enda töökohal või kodus. Kui teil ei ole võimalik õppetööd läbi viia töökohal või oma kodus ning teil ei ole haigustunnuseid, võite tulla Sisekaitseakadeemiasse oma tundi andma. Sellisel juhul andke oma soovist kindlasti teada Tallinna, Paikuse, Väike-Maarja või Narva õppekeskuse õppekorralduse spetsialistile või koordinaatorile, kes broneerib teile ruumi, kus saate segamatult oma tunni läbi viia.  

Kaugõppe tunnis võite enda süle- või lauaarvutis videosilla loomiseks kasutada Microsoft Teamsi või Moodle’i BigBlueButtonit. Akadeemiasse tulles on teil võimalik kasutada meie lauaarvutit ja kaamerat.   

Enne kaugõppe tunni läbiviimist on teil võimalik katsetada seda tarkvara, mille abil plaanite oma tunni anda. Meie haridustehnoloogid on valmis teid aitama ja võite nendega ühendust võtta ka oma tunni andmise päeval, kui tekib probleeme.  

Konsultatsiooni aja haridustehnoloogiga saate broneerida siit

Kui soovite oma tunni läbi viia Sisekaitseakadeemias, samal ajal kui õppurid on oma töökohal või kodus, tutvuge kindlasti Tallinna, Paikuse, Väike-Maarja või Narva õppekeskuse klassiruumi kirjeldusega.

Meie haridustehnoloogide kontaktid: ..., 524 8379, 5866 8766